Nowa linia produkcji w Trzcielu

Nowa linia produkcji probiotycznych ekologicznych produktów spożywczych JOY DAY zastała uruchomiona w Trzcielu woj. Lubuskie.

Firma Living Food Sp. z o.o. uruchomiła właśnie w Trzcielu nową produkcję probiotycznych produktów zawierających w swym składzie kompleks żywych kultur bakterii probiotycznych. Głównym produktem firmy są bezmleczne koncentraty i napoje probiotyczne serii JOY DAY.

Dzięki innowacyjnym wdrożeniom w stosowaniu naturalnej biotechnologii, w ciągu 6 lat działalności na rynku firma i jej produkty zyskały uznanie i zaufanie klientów.

Produkty posiadają liczne nagrody i wyróżnienia w tym Certryfikat Europejskiego Systemu Wyróżnień i Nagród Jakości – WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ .

Firma przykłada wielką wagę do jakości produktów, do bogactwa ich bioaktywnych składników oraz do odtwarzania naturalnej witalności żywych kultur bakterii probiotycznych znajdujących się w produktach.

Preparaty probiotyczne poddawane są stałym badaniom, które przeprowadzane są przez odpowiednie Instytuty i akredytowane laboratoria Uniwersyteckie a w związku z tym firma posiada liczne wyniki badań potwierdzających wskazywaną jakość oraz prozdrowotne właściwości preparatów i ich składników.

Zespół_2016L_FOOD_2016

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *