Certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT dla napoju JOY DAY

Podczas minionej certyfikacji Loża Ekspertów potwierdziła najwyższą jakość Probiotycznego, bezmlecznego napoju JOY DAY. Pięcioosobowe grono specjalistów z branży spożywczej przyznało mu maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Napój uzyskał więc nie tylko certyfikat „Doceń polskie”, ale także tytuł TOP PRODUKT. http://docenpolskie.pl/certyfikacje.

 

Doceń polskie TOP PRODUKT

Certyfikat_TOP_2015_net

 

 

 

 

 

 

 

Probiotyczny, bezmleczny napój JOY DAY z oferty firmy LIVING FOOD Sp. z o.o. to jeden z produktów, którym Loża Ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” przyznała prestiżowy certyfikat jakości. Decyzja o wyróżnieniu produktu zapadła 28 października br., podczas XVIII audytu żywności zorganizowanego w ramach programu „Doceń polskie”. Honorowym patronem tego przedsięwzięcia promującego wysokiej jakości żywność z oferty rodzimych producentów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Certyfikat „Doceń polskie” i tytuł TOP PRODUKT dla napoju JOY DAY


Już po raz osiemnasty przeprowadzona została atestacja żywności z asortymentu polskich wytwórców. Zorganizowany w ramach programu „Doceń polskie” audyt odbył się 28 października w Czeladzi. Jednym z artykułów spożywczych, które otrzymały certyfikat „Doceń polskie” oraz zaszczytny tytuł TOP PRODUKT jest Probiotyczny, bezmleczny napój JOY DAY z asortymentu firmy LIVING FOOD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwa mieści się w Trzcielu, w województwie Lubuskim.

Loża Ekspertów programu „Doceń polskie”, którą tworzą specjaliści z branży spożywczej, przyznała napojowi maksymalne noty za smak, wygląd oraz stosunek jakości do ceny. Za każdą z tych trzech cech można zdobyć noty w skali 1-10. Godłem „Doceń polskie” mogą być nagradzane wyłącznie artykuły, które zdobędą od jury minimum 7,5 pkt. Tytułem TOP PRODUKT honoruje się zaś tylko żywność z maksymalnymi notami.

Każdy członek komisji ocenia produkty indywidualnie, nie konsultując się z pozostałymi specjalistami. Przewodniczącym Loży Ekspertów jest Mirek Drewniak, mistrz kuchni, współzałożyciel i członek Fundacji Klubu Szefów Kuchni.

Certyfikaty „Doceń polskie” nie są przyznawane wszystkim produktom, które zakwalifikowały się do udziału w audycie. Znak promocyjny otrzymują tylko najbardziej wartościowe wyroby, dlatego też godło programu stanowi dla konsumentów cenną rekomendację – mówi Marek Bielski, twórca Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”.

Nagrodzone przez ekspertów artykuły cechują się nie tylko wysoką jakością, ale i rodzimym pochodzeniem. W audycie mogą uczestniczyć tylko produkty z tzw. polskim akcentem; tworzone na podstawie tradycyjnych przepisów, z rodzimych składników lub na terenie naszego państwa. Wybierając żywność z certyfikatem „Doceń polskie” konsumenci mają pewność, że wybierają sprawdzony produkt, a jednocześnie wspierają krajowych producentów – dodaje M. Bielski.

Program „Doceń polskie” jest realizowany od 2011 roku. Od samego początku jego funkcjonowania, honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Godło „Doceń polskie” można otrzymać wyłącznie podczas odbywających się cztery razy w roku audytów żywności. Więcej informacji na temat programu i jego laureatów, a także inicjatyw promujących polskie artykuły spożywcze można znaleźć na stronie www.docenpolskie.pl.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *